Kontakt

Fundacja Solidarności Międzynarodowej

Wołodyjowskiego 69A, 02-724  Warszawa

NIP: 526-226-42-92    REGON: 012345095   KRS: 0000024453

http://www.solidarityfund.pl

e-mail: sekretariat@solidarityfund.pl     

tel. : +48 222 90 66 22     fax : +48 222 90 66 22 w. 99

W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

 

Centrum Informacyjne dla Władz Lokalnych w Mołdawii

Str. Alexandru cel Bun 33, MD-6801 Ialoveni Rep. Moldova

tel: +373 268 93408    fax +373 268 22692

www.centruinfo.org

 

 

ZESPÓŁ:

Maciej Falkowski

Maciej Falkowski, Prezes Zarządu

Sekretariat tel. +48 222 906 622 w 01

e-mail: sekretariat@solidarityfund.pl

biogram

Katarzyna Zakroczymska, Wiceprezes Zarządu

tel. +48 222 906 622 w 03

e-mail: katarzyna.zakroczymska@solidarityfund.pl

biogram

Adam Sauer,  Członek Zarządu

kierownik programowy, Polsko-Kanadyjski Program Wsparcia Demokracji

tel. +48 222906622 w 30

e-mail: adam.sauer@solidarityfund.pl

biogram

Izabella Chruślińska

kierownik programowy – działania własne Fundacji

tel. +48 222906622 w 08

e-mail: izabella.chruslinska@solidarityfund.pl

 

Ewa Demczyk

kierownik programowy, Program Wsparcie Demokracji

tel. +48 222906622 w 05

e-mail: ewa.demczyk@solidarityfund.pl

 

 

Tomasz Horbowski

Dyrektor Centrum Informacyjnego dla Władz Lokalnych w Mołdawii

tel: +373 268 93408

e-mail: tomasz.horbowski@centruinfo.org

 

Barbara Kaczmarczyk

p.o. kierownika programowego, Program Wsparcie demokracji

tel. +48 222906622 w 32

e-mail: barbara.kaczmarczyk@solidarityfund.pl

 

Bartosz Piechowicz

kierownik programowy

tel. +48 222906622 w 09

e-mail: bartosz.piechowicz@solidarityfund.pl

 

Aleksandra Kielanowska

asystent programowy

tel. +48 222906622 w 07

e-mail: aleksandra.kielanowska@solidarityfund.pl

Daria Suwała

asystent programowy

tel. +48 222906622 w 34

e-mail: daria.suwala@solidarityfund.pl

Joanna Szewczak

asystent finansowy

tel. +48 222906622 w 06

e-mail: joanna.szewczak@solidarityfund.pl

 

Nedim Useinow

asystent programowy

tel. +48 222906622 w 31

e-mail: nedim.useinov@solidarityfund.pl