Kontakt

Fundacja Solidarności Międzynarodowej

Wołodyjowskiego 69A, 02-724  Warszawa

NIP: 526-226-42-92    REGON: 012345095   KRS: 0000024453

http://www.solidarityfund.pl

e-mail: sekretariat@solidarityfund.pl     

tel. : +48 222 90 66 22     fax : +48 222 90 66 22 w. 99

W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

 

Centrum Informacyjne dla Władz Lokalnych w Mołdawii

Str. Alexandru cel Bun 33, MD-6801 Ialoveni Rep. Moldova

tel: +373 268 93408    fax +373 268 22692

www.centruinfo.org

 

 

ZESPÓŁ:

Maciej Falkowski

Maciej Falkowski, prezes Zarządu

Sekretariat tel. +48 222 906 622 w 01

e-mail: sekretariat@solidarityfund.pl

biogram

Aleksandra Jarosiewicz,   dyrektor Fundacji

e-mail: aleksandra.jarosiewicz@solidarityfund.pl

Izabella Chruślińska, kierownik programowy

e-mail: izabella.chruslinska@solidarityfund.pl

Ewa Demczyk, kierownik programowy

e-mail: ewa.demczyk@solidarityfund.pl

Barbara Kaczmarczyk, kierownik programowy

e-mail: barbara.kaczmarczyk@solidarityfund.pl

Adam Sauer,  kerownik programowy

e-mail: adam.sauer@solidarityfund.pl

Tomasz Horbowski, dyrektor Centrum Informacyjnego dla Władz Lokalnych w Mołdawii

e-mail: tomasz.horbowski@centruinfo.org

Joanna Marciniak, asystent programowy

e-mail: joanna.marciniak@solidarityfund.pl

Monika Ołów, asystent programowy

e-mail: monika.olow@solidarityfund.pl

Daria Suwała, asystent programowy

e-mail: daria.suwala@solidarityfund.pl

Joanna Szewczak, asystent finansowy

e-mail: joanna.szewczak@solidarityfund.pl

Paweł Turski, pracownik administracyjny

e-mail: informatyk@solidarityfund.pl