Oferty pracy

Fundacja Solidarności Międzynarodowej > Oferty pracy > Oferta współpracy: Specjalista/ka ds. procesów zakupowych w FSM

Oferta współpracy: Specjalista/ka ds. procesów zakupowych w FSM

Oferta współpracy nr 2/2022

Główne zadanie: przeprowadzanie i zarządzanie procesami zakupowymi FSM

Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo (do ustalenia)

Warunki zatrudnienia: umowa zlecenia (3 miesiące) z perspektywą dalszej współpracy

Planowany początek współpracy: 1 sierpnia 2022 r.

W swojej pracy będziesz:

  • prowadzić wybrane procesy zakupowe w Fundacji, w oparciu o politykę zakupową FSM i Prawo Zamówień Publicznych,
  • aktualizować plany zakupowe Organizacji,
  • prowadzić kontrolę spójności zakupów w Fundacji oraz jej zagranicznych przedstawicielstwach w zakresie zgodności z procedurami i prawem;
  • wspierać dział Compliance w tworzeniu kultury prawnej i procedur w Fundacji

By dobrze wykonywać swoje zadania potrzebne będą:

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego pozwalająca na tworzenie dokumentów w obszarze zamówień publicznych;
  • znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego pozwalająca na skuteczne komunikowanie się;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne (umiejętność jasnego i klarownego formułowania myśli w mowie i piśmie);
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów zakupowych, zwłaszcza w zakresie zamówień publicznych;
  • umiejętność pracy w środowisku MS Office 365 oraz Google.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji zadań z obszaru prawa zamówień publicznych,
  • możliwość rozwoju przy wsparciu doświadczonych pracowników zespołu Compliance,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów najpóźniej do 12 lipca 2022 r. pocztą elektroniczną na adres: praca_fsm@solidarityfund.pl z tematem wiadomości “Oferta współpracy 2022/02”. Dokumenty będą rozpatrywane na bieżąco, bo zależy nam na możliwie szybkim znalezieniu odpowiedniej osoby.

Czekamy na:

  • Curriculum Vitae lub link do profilu w serwisie LinkedIn.

Fundacja odpowie jedynie na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Informujemy, że za zlecone zadania przewidujemy wynagrodzenie na poziomie 4500-5500 zł netto.

Klauzule związane z ochroną danych osobowych:

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Solidarności Międzynarodowej z siedzibą w Warszawie, ul. Mysłowickiej 4, 01-612 Warszawa. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych przez Fundację są zawarte w Polityce prywatności dostępnej na stronie internetowej Fundacji.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie dokumentów na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Fundację, prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji przeprowadzanych przez Fundację Solidarności Międzynarodowej.

W przypadku braku powyższej zgody, wszystkie otrzymane przez FSM dokumenty zostaną zniszczone do dnia 30 sierpnia 2022 r.