Aktualności

Szkolenie z ewaluacji

Fundacja Solidarności Międzynarodowej zaprasza na szkolenie dotyczące ewaluacji projektów z obszaru współpracy rozwojowej, ze szczególnym uwzględnieniem inicjatyw demokratyzacyjnych, które odbędzie się 5 grudnia 2013 r (czwartek). w godz. 12.00-16.00 w siedzibie Fundacji w Warszawie przy ul. Bagatela 10 lok. 12.

Zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli organizacji realizujących projekty w ramach programu „Wsparcie Demokracji 2013”. W przypadku wolnych miejsc, rozpatrzone będą również zgłoszenia od pozostałych organizacji zainteresowanych aplikowaniem o granty na 2014 r.

Informujemy, że istnieje możliwość pokrycia kosztów przejazdu uczestników dojeżdżających komunikacją publiczną spoza aglomeracji warszawskiej.

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie zgłoszeń do 28 listopada br. mailem, na adres: ela.drazkiewicz @ solidarityfund.pl – w tytule wiadomości prosimy wpisać „szkolenie z ewaluacji”. Zgłoszenie powinno zawierać:

Imię i nazwisko:

Nazwę organizacji:

Tel. kontaktowy:

Informację czy konieczne jest dofinansowanie kosztów podróży, jeśli tak to skąd będzie odbywała się podróż, jakim środkiem transportu, jakie są przewidziane koszty.

Informujemy, że uczestnicy szkolenia przyjmowani będą na podstawie kolejności zgłoszeń.

W przypadku bardzo dużej ilości zgłoszeń istnieje możliwość wcześniejszego zamknięcia listy uczestników.

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content