Aktualności

Fundacja Solidarności Międzynarodowej > Aktualności > Spotkanie z koordynatorami projektów realizowanych w ramach programu „Wsparcie Demokracji 2013”

Spotkanie z koordynatorami projektów realizowanych w ramach programu „Wsparcie Demokracji 2013”

W piątek 19 kwietnia 2013 r. odbyło się pierwsze spotkanie z koordynatorami projektów realizowanych w ramach tegorocznej edycji programu „Wsparcie Demokracji”. Spotkanie było okazją do prezentacji zasad dokumentowania projektów, rozliczeń, przekazania materiałów promocyjnych, prezentacji platformy wspierającej administrację projektów, ale przede wszystkim bezpośredniego kontaktu realizatorów projektów ze wspierającymi ich pracownikami Fundacji. Mamy nadzieję, że współpraca w roku bieżącym będzie równie owocna jak w roku ubiegłym. 🙂

Materiały ze spotkania dostępne są na dedykowanej platformie e-learningowej.

Program „Wsparcie Demokracji” jest programem Fundacji Solidarności Międzynarodowej finansowanym w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. W bieżącym roku Zarząd Fundacji podjął decyzję dofinansowania ponad 40 projektów realizowanych przez polskie stowarzyszenia i fundacje w krajach Partnerstwa Wschodniego, Tadżykistanie, Tunezji i Birmie/Mjanmie we współpracy z lokalnymi partnerami.

Skip to content