Wyniki naboru na obserwatorów krótkoterminowych – Ukraina 2014

 

 

Zarząd Fundacji Solidarności Międzynarodowej informuje, że 4 kwietnia 2014 roku komisja rekrutacyjna złożona z przedstawicieli MSZ i FSM wyłoniła spośród 326 poprawnie złożonych kandydatur grupę 90 krótkoterminowych obserwatorów wyborów prezydenckich w Ukrainie. Po potwierdzeniu przez wybranych kandydatów gotowości do udziału w misji ustalono ostateczną listę obserwatorów.

 

 

1

Mier-Jędrzejowicz 

Izabella 

2

Białas 

Mateusz 

3

Kużelewska 

Marta 

4

Ostapczuk 

Anna 

5

Czuba 

Mikołaj  

6

Matuszewska 

Anna 

7

Brzozowski 

Marcin 

8

Gortat 

Radzisława Urszula 

9

Żamejć 

Anna 

10

Piasek 

Błażej 

11

Domaradzki 

Spasimir 

12

Woźniak 

Anna 

13

Erenz 

Michał 

14

Matusiak 

Marek 

15

Golonka 

Magdalena Łucja 

16

Świdrowska 

Elżbieta 

17

Jarosiewicz 

Aleksandra 

18

Konieczna-Sałamatin 

Joanna 

19

Maślanka 

Ewa 

20

Dąborowski 

Tomasz 

21

Charkiewicz 

Paweł 

22

Iwański 

Tadeusz 

23

Żebrowski 

Michał 

24

Kacprzak 

Artur 

25

Królik 

Michał 

26

Pogwizd 

Anna 

27

Grossman 

Artur 

28

Włodek-Biernat 

Ludwika 

29

Fajer 

Piotr 

30

Czyż 

Łukasz 

31

Szymański 

Piotr 

32

Chałasińska 

Ewa 

33

Kertyczak 

Natalia 

34

Maryszczak 

Marcin 

35

Skubiszewski 

Marcin 

36

Pieniążek 

Paweł 

37

Demczur 

Anna 

38

Falkowska 

Marta 

39

Marcinkowski 

Rafał 

40

Jojczyk 

Bartłomiej 

41

Śmigiel 

Joanna 

42

Łukawska 

Paulina Daria 

43

Bajek 

Mateusz 

44

Mateusiak 

Anna 

45

Lewiński 

Tomasz 

46

Bijoś 

Karol 

47

Kardaś 

Szymon 

48

Mińkowska 

Aleksandra 

49

Synowiec 

Aleksandra 

50

Dydyna 

Katarzyna 

51

Radkowska 

Agata 

52

Walter 

Magda 

53

Gołdysiak

Mariusz

54

Staszowska 

Marika 

55

Gowin 

Patryk  

56

Jawornicka 

Natalia Daria 

57

Kostrzewa 

Tomasz 

58

Krupadziorow 

Joanna 

59

Podgórski 

Mariusz 

60

Rostowska 

Maya 

61

Skoczek 

Joanna 

62

Szczepaniuk 

Cezary 

63

Wirowska 

Anna 

64

Czubara 

Tomasz 

65

Ignaszewski 

Mikołaj 

66

Kocot 

Joanna  

67

Kostek 

Andrzej 

68

Legieć 

Arkadiusz 

69

Maczuga 

Anna 

70

Materkowska 

Katarzyna 

71

Strzelecki 

Jan 

72

Tesławski 

Bartosz 

73

Kubiak 

Mateusz 

74

Szłapka 

Adam 

75

Bednarz 

Bartosz 

76

Chimiak 

Katarzyna 

77

Mazurczak 

Karolina 

78

Napiontek

Leszek

79

Suchecka 

Karolina 

80

Kośka 

Martyna 

81

Węzowska

Katarzyna

82

Bielecka 

Anna 

83

Selwa

Andrzej 

84

Jedryka – Tympalska 

Aleksandra 

85

Adamska 

Karolina  

86

Hirny 

Jarosław 

87

Kustra-Pirweli 

Elżbieta 

88

Strzemieczny 

Antoni 

89

Szymańska 

Justyna 

90

Bagiński 

Marcin 

  

Komisja wyłoniła również 21 kandydatów na listę rezerwową. W przypadku rezygnacji kandydatów z listy głównej, będą oni zastępować obserwatorów w następującej kolejności:

1

Wiśniewska 

Magdalena 

2

Zacharuk 

Kamila 

3

Wieczorek 

Martyna 

4

Czarnecka 

Paulina 

5

Rapacki 

Franciszek 

6

Hładij 

Andrzej 

7

Filipek 

Łukasz  

8

Wilczewski

Dominik

9

Smyk 

Katarzyna 

10

Czerwieniec 

Marta 

11

Materniak 

Dariusz 

12

Berg 

Krzysztof  

13

Malinowski 

Andrzej 

14

Piotrowska 

Aleksandra  

15

 Tyszko- Chmielowiec 

Piotr 

16

 Rzeszódko 

Ewelina 

17

 Mencwel 

Jan 

18

 Wańczyk 

Szymon 

19

 Kaczmarczyk 

Barbara 

20

 Krok 

Tomasz 

21

 Głodek 

Monika 

  

Będziemy kontaktować się z Państwem drogą mailową w sprawie kolejnych szczegółów udziału w obserwacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim kandydatom za udział w rekrutacji!