Aktualności

Fundacja Solidarności Międzynarodowej > Aktualności > Białoruś > Przedłużony nabór – Konkurs grantowy na rzecz społeczeństwa białoruskiego

Przedłużony nabór – Konkurs grantowy na rzecz społeczeństwa białoruskiego

W związku z prośbą skierowaną do FSM przez Grupę Zagranica z dn. 21 czerwca br. uprzejmie informujemy, że nabór na Konkurs Grantowy na rzecz społeczeństwa białoruskiego zostaje przedłużony do 2 lipca 2024 roku do godziny 10:00.   

Aby zapewnić równe szanse wszystkich uczestników Konkursu, organizacje, które złożyły wnioski do godziny 10:00 24 czerwca 2024 roku, mają możliwość złożenia wniosku ponownie. W takim przypadku prosimy o informację mailową (na adres: konkurs@solidarityfund.pl) i zaznaczenie odpowiedniej opcji na początku wniosku: 

– w związku z nowym terminem naboru składam wniosek kolejny raz, oświadczam tym samym, że poprzedni wniosek staje się nieważny. 

lub 

– poniższy wniosek jest moim pierwszym wnioskiem. 

Jednocześnie informujemy, że ponowne złożenie wniosku nie jest konieczne. Forma złożenia wniosku – w pierwotnym terminie, ponowne złożenie wniosku czy też po raz pierwszy w nowym terminie – nie wpływa na ocenę wniosku. 

Ogłoszenie wyników Konkursu na stronie internetowej www.solidarityfund.pl nastąpi do 26 lipca 2024 roku. 

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej FSM.

FSM zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w harmonogramie Konkursu.  

Skip to content