Oferty pracy

Fundacja Solidarności Międzynarodowej > Oferty pracy > Oferta współpracy: Kierownik/czka Misji FSM we Lwowie

Oferta współpracy: Kierownik/czka Misji FSM we Lwowie

Oferta współpracy nr 1/2022

Główne zadanie: kierowanie Misją FSM we Lwowie

Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo

Warunki zatrudnienia: umowa zlecenia (3 miesiące) z perspektywą dalszej współpracy

Miejsce pracy: Lwów (częste wyjazdy do Warszawy, możliwe wyjazdy służbowe po Ukrainie)

Planowany początek współpracy: możliwie szybko

W swojej pracy będziesz:

  • planować, wdrażać i nadzorować pracę Zespołu Misji realizującego pomoc humanitarną;
  • utrzymywać kontakt z partnerami w Ukrainie;
    • badać i analizować potrzeby partnerów w Ukrainie dotyczące pomocy humanitarnej;
    • tworzyć wkład do raportów merytorycznych i finansowych na potrzeby FSM oraz donatora;

By dobrze wykonywać swoje zadania potrzebne będą:

  • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego pozwalająca na skuteczne komunikowanie się;
  • doświadczenie w koordynacji projektów humanitarnych;
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne (umiejętność jasnego i klarownego formułowania myśli w mowie i piśmie);
  • umiejętność sporządzania raportów merytorycznych;
  • znajomość sytuacji społeczno-politycznej w Europie Wschodniej;
  • gotowość do pracy w trudnych warunkach;
  • umiejętność pracy w środowisku MS Office 365 oraz Google;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia przy realizacji zadań, które mają sens i stanowią realną pomoc dla Ukrainy,
  • możliwość rozwoju przy wsparciu doświadczonego polsko-ukraińskiego zespołu pracowników FSM.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów najpóźniej do 28 grudnia 2022 r. pocztą elektroniczną na adres: praca_fsm@solidarityfund.pl z tematem wiadomości “Oferta współpracy 2022/01”. Dokumenty będą rozpatrywane na bieżąco, bo zależy nam na możliwie szybkim znalezieniu odpowiedniej osoby.

Czekamy na:

  • Curriculum Vitae lub link do profilu w serwisie LinkedIn,
  • Krótkie uzasadnienie, dlaczego Tobie powinniśmy powierzyć to zadanie.

Fundacja odpowie jedynie na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Informujemy, że za zlecone zadania przewidujemy podstawowe wynagrodzenie na poziomie 5000-7000 zł netto.

Klauzule związane z ochroną danych osobowych:

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Solidarności Międzynarodowej z siedzibą w Warszawie, ul. Mysłowickiej 4, 01-612 Warszawa. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych przez Fundację są zawarte w Polityce prywatności dostępnej na stronie internetowej Fundacji.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie dokumentów na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Fundację, prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji przeprowadzanych przez Fundację Solidarności Międzynarodowej.

W przypadku braku powyższej zgody, wszystkie otrzymane przez FSM dokumenty zostaną zniszczone do dnia 30 marca 2023.