Aktualności

Fundacja Solidarności Międzynarodowej > Aktualności > Mateusz Mularski wyróżniony w konkursie fotograficznym MSZ

Mateusz Mularski wyróżniony w konkursie fotograficznym MSZ

Zdjęcie „Swoboda wyboru”, prezentowane podczas konkursowej gali. Fot. Joanna Zielińska

3 grudnia rozstrzygnięto zorganizowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych konkurs fotograficzny „Rozwój w obiektywie”. Miło nam poinformować, że wyróżnienie w kategorii „Demokracja i prawa człowieka w rozwoju” otrzymał współpracownik naszej Fundacji, Mateusz Mularski. Uhonorowane zdjęcie, „Swoboda wyboru”, wykonał podczas przedterminowych wyborów prezydenckich na Ukrainie w maju 2014 r., na które wyjechał z ramienia FSM (jego zadaniem była dokumentacja pracy polskich obserwatorów – członków misji ODIHR/OBWE). Zdjęcia Mateusza Mularskiego w tych wyborów zainteresowani mogą obejrzeć na: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1028439407206129.1073741850.893269510723120&type=3

Mateusz Mularski (z dyplomem) w towarzystwie m.in. Martyny Wojciechowskiej redaktor naczelnej polskiej edycji „National Geographic” (druga z lewej) i Krzysztofa Stanowskiego, Prezesa FSM (pierwszy z prawej)

Grand Prix konkursu zdobył Grzegorz Kobiela za fotografię „Workers – robotnik na tle komina”. Informację o pozostałych nagrodach i wyróżnieniach można znaleźć na stronie:

http://www.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/konkurs_fotograficzny_msz__rozwoj_w_obiektywie__rozstrzygniety_

Mateuszowi i innym laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

 

 

Skip to content