Aktualności

Fundacja Solidarności Międzynarodowej > Aktualności > Gruzja > Rekrutacja nauczycieli do projektu na temat edukacji obywatelskiej w Gruzji zakończona

Rekrutacja nauczycieli do projektu na temat edukacji obywatelskiej w Gruzji zakończona

 

Miło nam poinformować, że zakończona została rekrutacja uczestników projektu „Jesteśmy obywatelami. Promocja obywatelskich postaw młodzieży w Gruzji”. Do udziału w projekcie wybranych zostało 20 uczestników: nauczycieli przedmiotu Edukacja Obywatelska, z terenu całej Gruzji. Jednym z zadań rekrutacyjnych było przygotowanie diagnozy społeczności lokalnej i występujących w niej problemów. Znalezienie odpowiedzi na zdiagnozowane problemy, będzie jednym z elementów projektu, którego celem jest wsparcie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Gruzji, poprzez budowanie postaw obywatelskich młodzieży, upowszechnianie wśród młodych ludzi wartości demokratycznych, obywatelskich i umiejętności związanych z życiem społecznym.

W sobotę 27 czerwca 2015, w Gori, w siedzibie partnera lokalnego – Stowarzyszenia Most Pokoju „Kartlosi”, odbyło się spotkanie rozpoczynające projekt, z udziałem wszystkich uczestników oraz kadry zarządzającej projektem. W spotkaniu, za pośrednictwem łączy internetowych, brali udział również Igor Waniurski, koordynator projektu ze strony Stowarzyszenia Ośrodek Współpracy Europejskiej (lidera projektu) oraz Teodor Sobczak, z Fundacji Wspierania Edukacji i Rozwoju „Innowatorim” (wsparcie merytoryczne).

 

 

Skip to content