Aktualności

Fundacja Solidarności Międzynarodowej > Aktualności > Przedłużony nabór zdjęć w konkursie fotograficznym 'Świat różnych szerokości’ w kategorii DEMOKRACJA W DZIAŁANIU

Przedłużony nabór zdjęć w konkursie fotograficznym 'Świat różnych szerokości’ w kategorii DEMOKRACJA W DZIAŁANIU

Fundacja Solidarności Międzynarodowej wraz z Fundacją HumanDoc gorąco zachęcają amatorów i profesjonalistów do przesyłania zdjęć w konkursie fotograficznym 'Świat różnych szerokości’ w kategorii DEMOKRACJA W DZIAŁANIU!

Nabór zdjęć został przedłużony do najbliższej soboty 25.10.2014 r. do godz. 23:59.
…….
Interesują nas nieznani bohaterowie transformacji, lokalne inicjatywy, samoorganizujące się społeczności czyli budowa społeczeństwa obywatelskiego w praktyce.

Fotografie mogą pochodzić z Polski i z innych krajów, które przeszły bądź przechodzą transformację, lub też znajdują się u jej progu, ale także z państw nazywanych jeszcze ćwierć wieku temu 'wolnym światem’, do którego także już należymy, gdyż proces demokratyzacji nie kończy się nigdy.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać maksymalnie 3 zdjęcia na mail konkurs [at] humandoc.net w tytule podając hasło DEMOKRACJA W DZIAŁANIU.

Zgłoszone do konkursu zdjęcie powinno być zapisane w formacie JPG, nie powinno być większe niż 4 MB, minimalnie 1200 x 1200 pixeli i powinno być opatrzone tytułem.

10 finałowych zdjęć zostanie wyłonionych przez Jury powołane z przedstawicieli Fundacji Solidarności Międzynarodowej, zaś główny zwycięzca zostanie wybrany w drodze internetowego głosowania na stronie www.humandoc.net

Nagrodą dla zwycięzcy jest aparat fotograficzny Olympus STYLUS 1.

Więcej informacji: http://humandoc.net/6_konkurs_fotograficzny

Nagroda finansowana jest w ramach programu „Wsparcie Demokracji” finansowanego ze środków programu polskiej współpracy rozwojowej MSZ RP.

logo

Skip to content