Aktualności

Fundacja Solidarności Międzynarodowej > Aktualności > Konkurs fotograficzny „Świat różnorodnych szerokości” – kategoria ‘Demokracja w działaniu’

Konkurs fotograficzny „Świat różnorodnych szerokości” – kategoria ‘Demokracja w działaniu’

Fundacja Solidarności Międzynarodowej wraz z Fundacją HumanDOC mają zaszczyt zaprosić do udziału w II edycji konkursu fotograficznego „Świat różnorodnych szerokości” w kategorii „Demokracja w działaniu”.

Interesują nas nieznani bohaterowie transformacji, lokalne inicjatywy, samoorganizujące się społeczności, jednym słowem budowa społeczeństwa obywatelskiego w praktyce. Fotografie mogą pochodzić z Polski i z innych krajów, które przeszły bądź przechodzą transformację, lub też znajdują się u jej progu, ale także z państw nazywanych jeszcze ćwierć wieku temu ‘wolnym światem’, do którego my także już należymy, gdyż proces demokratyzacji nie kończy się nigdy.

Każda osoba może wysłać maksymalnie 3 zdjęcia na adres konkurs@humandoc.net z tytułem maila DEMOKRACJA W DZIAŁANIU pokazujące jak wolność i demokracja przekładają się na życie codzienne.

10 finałowych zdjęć zostanie wyłonionych przez Jury powołane z przedstawicieli Fundacji Solidarności Międzynarodowej, zaś główny zwycięzca w drodze internetowego głosowania w konkursowej galerii na stronie www.humandoc.net.

Nagrodą dla zwycięzcy jest Aparat fotograficzny Olympus STYLUS 1.

Zgłoszenia tylko do 13 października 2014 r.!

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/362021220640828/?ref_newsfeed_story_type=regular

Nagroda w konkusie „Świat różnorodnych szerokości” w kategorii „Demokracja w działaniu” jest finansowana ze środków programu „Wsparcie Demokracji” finansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej MSZ RP.

logo

Skip to content