Aktualności

Fundacja Solidarności Międzynarodowej > Aktualności > Konkurs „Wsparcie Demokracji” edycja 2015 – konsultacje

Konkurs „Wsparcie Demokracji” edycja 2015 – konsultacje

 FOTOS

Zdjęcie z projektu: „Młodzi liderzy społeczności lokalnych Susy i pobliskich miejscowości”
zrealizowanego przez Fundację Miejsc i Ludzi Aktywnych w ramach programu „Wsparcie Demokracji 2013”

Zgodnie z projektem Planu współpracy rozwojowej w 2015 r. do kolejnej edycji konkursu grantowego „Wsparcie Demokracji” zostanie włączona Armenia, co będzie spełnieniem postulatu zgłoszonego w otwartych konsultacjach rok temu. Z konkursu wyłączona zostanie natomiast Ukraina, na rzecz której został uruchomiony odrębny program grantowy w ramach Polsko-Kanadyjskiego Programu Wsparcia Demokracji (2014-2017).

Oznacza to, że w konkursie grantowym „Wsparcie Demokracji 2015” będzie można ubiegać się o dofinansowanie na projekty na rzecz Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Gruzji i Mołdawii, a także jak dotychczas na rzecz Tadżykistanu i Tunezji.

Przedstawiamy roboczy projekt Zasad uczestnictwa u Konkursie Grantowym 2015 z prośbą o propozycje zmian/ komentarze. Do konsultacji zapraszamy szczególnie podmioty uprawnione do udziału w konkursie.

Maile prosimy przesyłać do dn. 16 października 2014 r. [czwartek] na adres: konsultacje@solidarityfund.pl. W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz nazwy swojej organizacji.

Skip to content