Aktualności

Fundacja Solidarności Międzynarodowej > Aktualności > Zapraszamy na spotkanie szkoleniowo-informacyjne poświęcone Mołdawii

Zapraszamy na spotkanie szkoleniowo-informacyjne poświęcone Mołdawii

Fundacja Solidarności Międzynarodowej zaprasza zainteresowanych do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjno-szkoleniowym poświęconym Mołdawii. Spotkanie otworzą prezentacje eksperckie, przygotowane przez Kamila Całusa (Ośrodek Studiów Wschodnich) i Krzysztofa Kolanowskiego (byłego dyrektora Centrum Informacyjnego dla Władz Lokalnych w Mołdawii). Będą one poświęcone sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej Mołdawii ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki kraju oraz uwarunkowań, mających wpływ na realizację projektów z zakresu współpracy rozwojowej. W dalszej części przewidujemy wystąpienia donorów (DWR MSZ, FSM, RITA) oraz prezentację projektów, realizowanych w Mołdawii przez polskie organizacje pozarządowe.

Szkolenie odbędzie się w ramach cyklu, obejmującego prezentację państw-adresatów pomocy rozwojowej (ze szczególnym uwzględnieniem krajów Partnerstwa Wschodniego).

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dot. konkretnych tematów, które chcieliby Państwo poruszyć podczas szkolenia.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Fundacji w piątek 5 września, w godzinach 9:30-18:00.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: zgloszenia@solidarityfund.pl do 1 września br., do godz. 15:00.

W tytule maila prosimy wpisać: „SZKOLENIE – MOŁDAWIA”.

Ze względów technicznych liczba miejsc jest ograniczona.

W związku z dużą ilością zgłoszeń na szkolenie informujemy, że zamykamy rekrutację i zbieramy tylko zgłoszenia rezerwowe.

Skip to content