Aktualności

Fundacja Solidarności Międzynarodowej > Aktualności > Gruzja > Zapraszamy na szkolenie poświęcone Gruzji

Zapraszamy na szkolenie poświęcone Gruzji

Fundacja Solidarności Międzynarodowej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu, poświęconemu Gruzji. W trakcie zajęć, prowadzonych przez Lecha Kończaka z Departamentu Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej i b. pracownika Ambasady RP w Tbilisi, odpowiedzialnego za współpracę rozwojową oraz Marka Matusiaka z Ośrodka Studiów Wschodnich omówiona zostanie sytuacja polityczna, społeczna i gospodarcza Gruzji ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki kraju oraz uwarunkowań, mogących mieć znaczenie dla realizacji projektów z zakresu współpracy rozwojowej przez zainteresowane podmioty. Szkolenie odbędzie się w ramach cyklu, obejmującego prezentację państw- adresatów pomocy rozwojowej (ze szczególnym uwzględnieniem krajów Partnerstwa Wschodniego).

Uzupełnieniem obecnego szkolenia będzie jesienne spotkanie, podsumowujące projekty zrealizowane w danym kraju w mijającym sezonie. Szkolenie odbędzie się w piątek 28 marca w siedzibie Fundacji, w godzinach 10.00-16.00. W przerwie szkolenia przewidziany jest obiad.

Istnieje mozliwość zwrotu kosztów podróży na terenie kraju.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: zgloszenia@solidarityfund.pl do 24 marca, do godziny 12:00. Ze względów technicznych liczba miejsc jest ograniczona.

W TYTULE ZGŁOSZENIA PROSZĘ WPISAĆ „SZKOLENIE – GRUZJA”

Skip to content