Aktualności

Fundacja Solidarności Międzynarodowej > Aktualności > Gruzja > Akademia Fundraisingu na półmetku!

Akademia Fundraisingu na półmetku!

Centrum Technologii Informacyjnych e-MisjaZa nami kolejne, stacjonarne spotkanie warsztatowe Akademii Fundraisingu zrealizowane w ramach projektu „Centrum Wsparcia Wiejskich NGO Kachetii” w Gurdżaani w dniach 20-23 czerwca 3013 r.

Podczas warsztatów uczestnicy ciężko pracowali pod okiem ekspertów nad wnioskami aplikacyjnymi, zapoznawali się z konstrukcją aplikacji, określali cele projektów, opracowywali działania. Znaczną uwagę podczas zajęć warsztatowych poświęcono również konstrukcji budżetu oraz rezultatom. Uczestnicy zdobywali również wiedzę z zakresu aplikowania o środki i realizacji projektów w partnerstwie.

Było to ostatnie z zaplanowanych w Gruzji spotkań warsztatowych Akademii Fundraisingu. Jednakże uczestnicy, przy wsparciu tutorów, w dalszym ciągu pracują nad wnioskami aplikacyjnymi. Wykorzystują do tego, stworzoną w ramach projektu, platformę e-learningową.

Na podstawie aktywności i rezultatów pracy uczestników zostanie wyłoniona grupa, która weźmie udział w wizycie szkoleniowej w Polsce.

 Projekt współfinansowany jest ze środków programu „Wsparcie Demokracji” finansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2013 r.

Skip to content