Aktualności

Fundacja Solidarności Międzynarodowej > Aktualności > Tadżykistan > Zaproszenie na spotkanie dot. współpracy rozwojowej z Tadżykistanem

Zaproszenie na spotkanie dot. współpracy rozwojowej z Tadżykistanem

Polska Fundacja Międzynarodowej Współpracy na rzecz Rozwoju „Wiedzieć Jak” zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie z Panem Farrukhem Tyuryaevem z Tadżykistanu, które odbędzie się 23 października o godz 14:00.

Pan Tyuryaev od lat zaangażowany jest we wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Tadżykistanie przy współpracy z donorami zagranicznymi (m.in Bankiem Światowym, USAID), wielokrotnie wspierał polskie organizacje pozarządowe w ich działaniach w tym kraju.

Spotkanie będzie okazją do porozmawiania o rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Tadżykstanie, sytuacji tamtejszego III sektora, jak również potrzeb, pożądanych kierunków i form współpracy z partnerami tadżyckimi, a także nawiązania kontaktu z NGOs z Tadżykistanu i zadania pytań dot. praktycznych aspektów realizacji projektów w tym kraju

Zainteresowane organizacje prosimy o przesyłanie zgłoszeń najpóźniej do 22 października 2012 na adres aleksandra.kielanowska@solidarityfund.pl (z tytułem wiadomości „Spotkanie 23 października”).

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:

Imię i nazwisko:

Nazwa organizacji:

Funkcja pełniona w organizacji:

Adres e-mail:

Tel. kontaktowy:

Zapraszamy!

Skip to content