Aktualności

Praca w Fundacji

Fundacja Solidarności Międzynarodowej poszukuje pracownika/czki sekretariatu.

Zakres zadań:

  • administrowanie sekretariatem, obsługa biurowa, obsługa korespondencji, wykonywanie tłumaczeń, utrzymywanie kontaktów zewnętrznych, organizacja spotkań, zebrań, konferencji, wyjazdów służbowych, prowadzenie kalendarza Fundacji, zaopatrywanie biura w materiały biurowe.

Wymagania:

  • obywatelstwo polskie;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego w mowie i piśmie;
  • min. wykształcenie średnie;
  • bardzo dobra znajomość obsługi aplikacji biurowych, pakietu MS Office (szczególnie programu Excel)
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, komunikatywność, samodzielność, otwartość, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie do dnia 27 czerwca 2017 r. pocztą elektroniczną na adres: praca_fsm@solidarityfund.pl

  • CV w języku polskim wraz ze zdjęciem
  • listu motywacyjnego w języku angielskim

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833 z dnia 21 sierpnia 1997r.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

ogłoszenie pracownik/czka sekretariatu